FORGOT YOUR DETAILS?

Kraty rolowane

Kraty aluminiowe 

 kliknij w obrazek

kraty_alu

Do produkcji krat rolowanych R2 APG i R2 APP stosujemy najwyższej jakości aluminium. Uzyskujemy w ten sposób trwały, odporny na warunki zewnętrzne, a przy tym dwukrotnie lżejszy niż w przypadku krat stalowych produkt, o nowoczesnym i eleganckim wyglądzie.

Poszycia krat aluminiowych R2 APG oraz R2 APP są konstruowane z profili perforowanych, zapewniających przepuszczalność powietrza na poziomie 28%. Jest to rozwiązanie do pomieszczeń wymagających niezawodnej ochrony i szczególnie wysokiego poziomu wentylacji.

Kraty dostępne są w wersji z systemem sprężynowym (R2 APG) lub z elektrycznym napędem bocznym (R2 APP).

 

 Kraty stalowe

kliknij w obrazek

kraty_stal

Cechy Naszych krat

LICZNE ZASTOSOWANIA
Kraty rolowane R2 APG i R2 APP są przeznaczone do pomieszczeń wymagających stałej i skutecznej wentylacji, a jednocześnie niezawodnej ochrony. Aluminiowe, perforowane profile zapewniają trwałość i wytrzymałość przy odpowiednio wysokiej przepuszczalności powietrza. Dzięki zastosowaniu aluminium waga krat jest znacząco niższa, niż w przypadku produktów ze stali.
OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA
Jedną z zalet krat rolowanych jest ich konstrukcja, która wymaga minimalnej powierzchni. Po zamknięciu kraty są nawinięte na wał znajdujący się nad otworem wejściowym. Zajmują niewiele miejsca i pozostają niewidoczne.

SYSTEM SPRĘŻYNOWY
Kraty rolowane R2 APG wyposażone są w system sprężyn taśmowych, równoważących ich ciężar. Obsługuje się je ręcznie, przy pomocy wygodnego, ergonomicznego uchwytu. W przypadku krat o wysokości większej niż 2 m dodatkowo stosujemy specjalny hak ułatwiający ściąganie pancerza. Na życzenie klienta możemy również zamontować napęd elektryczny.
NAPĘD BOCZNY
Układem napędowym stosowanym w kratach R2 APP jest napęd boczny (nasadowy) ze zintegrowanym hamulcem bezpieczeństwa oraz opcją otwierania awaryjnego za pomocą korby. Urządzenie obsługuje się za pomocą wygodnej centrali sterującej z przyciskami góra – stop – dół.
BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWNIKÓW
Standardowym wyposażeniem krat R2 APG jest zabezpieczenie przed niekontrolowanym opadnięciem kraty w razie zerwania sprężyn. Model R2 APP z napędem bocznym, posiada natomiast zintegrowany hamulec bezpieczeństwa, który także uniemożliwia gwałtowne opadnięcie kraty.
BEZPIECZEŃSTWO FIRMY
W kratach R2 stosujemy antywłamaniowy zamek ryglujący, montowany w dolnej listwie pancerza, który zabezpiecza przed niepowołanym otwarciem z zewnątrz. Kraty R2 wykonać możemy w klasie odporności na włamanie WK2 (EN 1627:2011)
BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTU
W kratach rolowanych z napędem elektrycznym stosujemy zabezpieczenie, którego zadaniem jest zatrzymanie urządzenia, gdy tylko w kracie znajdzie się jakikolwiek niepożądany element. Jest to rozwiązanie, które dobrze sprawdza się np. w obiektach handlowych, czy magazynach. Zabezpieczysz w ten sposób użytkowników urządzenia, a także wyposażenie i towar.

Kolorystyka

kolory

 

TOP