FORGOT YOUR DETAILS?

Drzwi wejściowe

 drzwi_zewdrzwi_04

WYŻSZY STANDARD

Do drzwi opartych na profilu PVC standardowo stosuje się zasuwnicę trzypunktową. Jest to rozwiązanie, które zapewnia ryglowanie drzwi w trzech miejscach jednocześnie. Wzmacnia to w ten sposób zabezpieczenie drzwi i poprawiamy ich szczelność, co korzystnie wpływa na właściwości termoizolacyjne.

DODATKOWE ZABEZPIECZENIA

Oferujemy szeroki wybór dodatkowego wyposażenia. Zamki, wkładki antywłamaniowe lub wypełnienie z dodatkowym wzmocnieniem skutecznie zniechęcą włamywacza.

OKUCIA

Poszukujesz nieszablonowych rozwiązań? Znajdziesz w naszej ofercie duży wybór klamek, gałek i uchwytów z aluminium i stali nierdzewnej. Bogata oferta dodatków umożliwia doskonałe dopasowanie wizualne do wzoru wypełnienia drzwi.

PRZESZKLENIA

Ostateczny wygląd drzwi zależy w dużym stopniu od wybranego rodzaju szklenia. Znajdziesz w naszej ofercie kilka rodzajów szkła, dających różne efekty przejrzystości i kolorystyki.

ZACZYNA SIĘ OD PROGU

W drzwiach wejściowych stosowane są wyłącznie progi izolowane termicznie, które dodatkowo poprawiają właściwości termoizolacyjne drzwi.

CIEPŁE PROFILE

Skrzydła i ościeżnice drzwi zbudowane są z systemu cztero- i pięciokomorowych profili PVC o grubości 76 mm i  bardzo dobrych właściwościach termoizolacyjnych.

WYPEŁNIENIA

Wypełnienie drzwi SOLANO CLASSIC, to płyta PVC, ocieplona bezfreonową pianką poliuretanową, o grubości 44 mm.

 

Nasze drzwi

Rodzaje oklein

okleinz

Zapraszamy do naszej siedziby we Wrześni

TOP